Mimarlık bizim için;
sadece görsellik değil
aynı zamanda işlevselliktir.

2010 yılında İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla İstanbul’da kurulmuş olan PİGMA YAPI MİMARLIK, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin bir çok bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Pigma Yapı Mimarlık ’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Pigma yapı mimarlık ailesi ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Saygılarımızla,

Mehmet KARABALIK Mimar Yönetim Kurulu Başkanı
Ahmet KALKAN İnşaat Mühendisi Yönetim Kurulu Başkanı

EKİP

Mehmet KARABALIK Mimar Yönetim Kurulu Başkanı
05324902449
mkarabalik@pigmayapimimarlik.com
Ahmet KALKAN İnşaat Mühendisi Yönetim Kurulu Başkanı
0532 408 97 04
akalkan@pigmayapimimarlik.com
Fırat KARABALIK İnşaat Mühendisi fkarabalik@pigmayapimimarlik.com
Zozan KARABALIK Mimar zkarabalik@pigmayapimimarlik.com
İslam ARSLAN İç Mimar - Peyzaj Mimarı islamaslan@pigmayapimimarlik.com
Zelal KARABALIK Hukuk Müşaviri zelalkarabalik@pigmayapimimarlik.com